ePlanneR.pl

Planowanie czasu pracy

"Jeśli program jest przyjazny dla użytkownika,
to układanie grafików pracy staje się proste i przyjemne".

Kompetencje i doświadczenie

Firma M&M SMULEWICZ Sp. z o.o. to połączenie wiedzy i doświadczenia, którymi chcemy dzielić się z naszymi Klientami.

Długoletnia praktyka zawodowa pozwoliła nam zdobyć wiedzę na temat czasu pracy, optymalizacji procesów związanych z właściwym jego planowaniem i kontrolą oraz zgodności z obowiązującymi przepisami prawa, które stawiają przed pracodawcami określone wymagania.

Zarządzanie czasem pracy jest nasza pasją.

W efekcie współpracy konsultanckiej z wieloma przedsiębiorstwami udało się nam zidentyfikować powszechnie występujący problem efektywnego zarządzania czasem pracy.

Jednocześnie – wnikliwa analiza rynku – pozwoliła zaobserwować, że oferowane na rynku narzędzia wspierające ten proces są kosztowne, a przez to trudno dostępne.

Często właśnie z powodu wysokich nakładów, wdrożenie programu wspomagającego planowanie pracy nie jest umieszczane przez przedsiębiorstwa na liście priorytetów. Chociaż – w nowoczesnych modelach zarządzania – takie narzędzie to dzisiaj podstawowe rozwiązanie dla każdej organizacji.

Te dwa zasadnicze czynniki zadecydowały o stworzeniu przyjaznej aplikacji – prostej w obsłudze i dostępnej dla każdego Klienta.

Proponowany przez nas model biznesowy nie buduje bariery związanej z ponoszeniem wysokich kosztów.

M&M Smulewicz to połączenie kompenetcji:

  • wiedza i fachowość praktyków z dziedziny zarządzanie czasem pracy,
  • doświadczenie praktyków z dziedziny implementacji systemów informatycznych.

Efektem tego połączenia jest właśnie aplikacja ePlanneR. Zarządzanie czasem pracy to nasza pasja.

Jeśli jesteś zainteresowany aplikacją Eplanner, współpracą w zakresie planowania i rozliczania czasu pracy lub masz pytania dotyczące czasu pracy skontaktuj się z Nami.

M&M Smulewicz Sp. z o.o.

ul. Borzymowska 43 lokal 303 F,

03-565 Warszawa

tel.: (22) 208 62 00

kom. 786-200-238,

kom. 786-200-258

e-mail: [email protected]

Zaufali nam:

ZGODNOŚĆ Z PRAWEM PRACY

Używając aplikacji ePlanneR.pl masz pewność, że zarządzanie czasem pracy odbywa się zgodnie z obowiązującymi przepisami. Unikasz kar i mandatów.

ŁATWY DOSTĘP

Z aplikacji ePlanneR.pl możesz korzystać bez ograniczeń w każdym momencie i miejscu. Wystarczy przeglądarka i dostęp do Internetu.

REDUKCJA KOSZTÓW

Dzięki aplikacji ePlanneR.pl, efektywnie zarządzasz czasem pracy, a tym samym ograniczasz koszty i optymalizujesz zatrudnienie.

DOŚWIADCZENIE

Aplikacja ePlanneR.pl powstała w oparciu o wieloletnią praktykę w zakresie zarządzania czasem pracy. Dzięki niej możesz liczyć na wsparcie najlepszych ekspertów.

BEZPIECZEŃSTWO

Jesteśmy sprawdzonym dostawcą. Gwarantujemy dostępność oprogramowania, aktualizacje i kopie zapasowe.