ePlanneR.pl

Planowanie czasu pracy

"Jeśli program jest przyjazny dla użytkownika,
to układanie grafików pracy staje się proste i przyjemne".

Harmonogram czasu pracy – Eplanner

Siła każdego przedsiębiorstwa tkwi w odpowiedniej organizacji i optymalnym przydziale obowiązków do pracowników. Kluczową sprawą jest w tym przypadku wydajne planowanie czasu pracy. Zajmują się tym oczywiście kompetentne osoby odpowiedzialne za harmonogram i zarządzanie kadrami, jednak ich codzienny wysiłek i zaangażowanie, choćby w takim zakresie jak układanie grafików, można znacząco wesprzeć poprzez właściwy program.

Eplanner to narzędzie, które pomaga obsłużyć wszystkie te procesy: rozliczanie i planowanie czasu pracy tak, by wyeliminowane zostały problemy wynikające z ewentualnych naruszeń obowiązujących przepisów. Wdrożenie narzędzia, które pozwoli stworzyć transparentny i sprawiedliwy grafik czasu pracy, gwarantuje użytkownikom poczucie bezpieczeństwa i przystępny harmonogram.

Program Eplanner przygotowany został z myślą o firmach, które – z racji swojej działalności – zobowiązane są do tego, by dbać o odpowiedni grafik i harmonogram czasu pracy osób zatrudnionych, bez względu na ich liczbę. Obowiązek ewidencjonowania czasu pracy – w tym jego zgodne z przepisami planowanie, układanie i rozliczanie – jest regulowane zapisami prawnymi.

Do współpracy zapraszamy m.in.:

Eplanner to program idealnie wspierające firmy:

  • w których układanie grafików jest objęte równoważnym systemem – program pozwala planować różną liczbę godzin w różnych dniach,
  • gdzie czynnikiem wpływającym na harmonogram pracy jest sezonowość – program umożliwia układanie grafików w zależności od potrzeb biznesowych w danym okresie roku,
  • w których specjalnego zarządzania wymaga duża liczba godzin nadliczbowych,
  • realizujące system zatrudnienia zmianowego,
  • pragnące przestrzegać przepisów prawa, ze szczególnym uwzględnieniem trudnych i skomplikowanych przepisów dotyczących długości i intensywności zlecanych personelowi obowiązków.

Dodatkową zaletą ze skorzystania z naszych usług jest doradztwo w zakresie wyboru właściwego systemu pozwalającego stworzyć optymalny grafik pracy w zależności od potrzeb biznesowych organizacji.

Czy wiesz, że to pracodawca organizuje harmonogram i obowiązki oraz wyznacza dni i godziny ich realizacji w oparciu o obowiązujące przepisy prawa? Elastyczność jaką umożliwia nasz program pozwoli na jednoczesne pełne zadowolenie klientów oraz minimalizację kosztów związanych z funkcjonowaniem przedsiębiorstwa. Wystarczy dokonać odpowiednich zapisów w Regulaminie, Układzie Zbiorowym, a w niektórych przypadkach powiadomić Inspektora Pracy.

Jeśli potrzebujesz pomocy w tym zakresie, chętnie przeanalizujemy Twoje potrzeby i pomożemy w wyborze właściwego okresu rozliczeniowego i systemu optymalnego układania i rozkładu czasu dla firmowego personelu.

Zaufali nam:

ZGODNOŚĆ Z PRAWEM PRACY

Używając aplikacji ePlanneR.pl masz pewność, że zarządzanie czasem pracy odbywa się zgodnie z obowiązującymi przepisami. Unikasz kar i mandatów.

ŁATWY DOSTĘP

Z aplikacji ePlanneR.pl możesz korzystać bez ograniczeń w każdym momencie i miejscu. Wystarczy przeglądarka i dostęp do Internetu.

REDUKCJA KOSZTÓW

Dzięki aplikacji ePlanneR.pl, efektywnie zarządzasz czasem pracy, a tym samym ograniczasz koszty i optymalizujesz zatrudnienie.

DOŚWIADCZENIE

Aplikacja ePlanneR.pl powstała w oparciu o wieloletnią praktykę w zakresie zarządzania czasem pracy. Dzięki niej możesz liczyć na wsparcie najlepszych ekspertów.

BEZPIECZEŃSTWO

Jesteśmy sprawdzonym dostawcą. Gwarantujemy dostępność oprogramowania, aktualizacje i kopie zapasowe.