ePlanneR.pl

Planowanie czasu pracy

"Jeśli program jest przyjazny dla użytkownika,
to układanie grafików pracy staje się proste i przyjemne".


Układanie grafików

Sprawiedliwy, ale i realistyczny przydział obowiązków w przedsiębiorstwie jest kluczowy dla wydajności personelu. Układanie grafików to proces skomplikowany – muszą one uwzględniać wiele zmiennych i parametrów właściwych dla danej organizacji. Naszym celem jest umożliwić proste planowanie czasu pracy.

  • PROSTE PLANOWANIE

Program Eplanner ułatwia planowanie w zespołach. Po wprowadzeniu danych i zdefiniowaniu potrzeb, system szybko układa harmonogram czasu pracy, wprowadza konieczne zmiany, oblicza normy, jakie powinien przyjąć grafik czasu pracy, a na końcu weryfikuje poprawność obliczeń.

  • BEZPIECZEŃSTWO

Eplanner pilnuje zgodności z obowiązującymi przepisami prawa. Dzięki zaprogramowanym systemom ostrzegania, program pomaga wyeliminować ryzyko ponoszenia konsekwencji prawnych i finansowych wyciąganych wobec przedsiębiorstw przez państwowe organa kontroli.

  • EFEKTYWNOŚĆ

Eplanner umożliwia efektywne planowanie i zarządzanie, tak by grafik pracy znalazł zastosowanie w perspektywie długoterminowej. Program pozwala bowiem dokonać symulacji harmonogramu w większym okresie, przy uwzględnieniu różnych uwarunkowań (np. sezonowości).

  • OGRANICZENIE KOSZTÓW

Eplanner umożliwia optymalizację kosztów działu personalnego związanych z obsługą procesu rozliczania czasu pracy w przedsiębiorstwie. Program Eplanner to rozwiązanie, które daje pewność, że cały proces obejmujący planowanie harmonogramu i kontrolę można przeprowadzić szybko, bezproblemowo i z gwarancją bezpieczeństwa.

Aplikacja Eplanner to rozwiązanie, które daje pewność, że cały proces planowania i kontroli czasu pracy można przeprowadzić szybko, bezproblemowo i z gwarancją bezpieczeństwa.

  • OPTYMALIZACJA ZATRUDNIENIA

Eplanner wspiera harmonogramowanie czasu pracy. Automatyzacja procesu pozwala kontrolować wykorzystanie godzin nadliczbowych, a tym samym planować sposób rekompensaty i szybko reagować na potrzeby związane z zatrudnieniem. Po prostu proste planowanie.

  • SPRAWNA KOMUNIKACJA

Eplanner wpływa na usprawnienie przepływu informacji pomiędzy działem kadr a oddziałami firmy. Zapewnia to codzienny monitoring danych poprzez bieżący dostęp do wszystkich aktualnych grafików przez cały czas trwania procesu – od planowania po realizację oraz stałą kontrolę absencji. Program pozwala prowadzić symulacje na poziomie całej organizacji, a nie tylko w jednym obszarze działania.

  • WYGODA

Eplanner to aplikacja dostępna on-line, w dowolnym miejscu i czasie. Możliwe jest również uruchomienie opcji kontroli, czyli ograniczenia dostępu, np. do autoryzowanych komputerów albo poprzez certyfikaty klienckie. Po prostu proste planowanie.

  • DOSTĘPNOŚĆ

Eplanner udostępniany jest na dogodnych warunkach finansowych i w ramach elastycznych form współpracy, uzgadnianych indywidualnie z każdą organizacją.

Zaufali nam:

ZGODNOŚĆ Z PRAWEM PRACY

Używając aplikacji ePlanneR.pl masz pewność, że zarządzanie czasem pracy odbywa się zgodnie z obowiązującymi przepisami. Unikasz kar i mandatów.

ŁATWY DOSTĘP

Z aplikacji ePlanneR.pl możesz korzystać bez ograniczeń w każdym momencie i miejscu. Wystarczy przeglądarka i dostęp do Internetu.

REDUKCJA KOSZTÓW

Dzięki aplikacji ePlanneR.pl, efektywnie zarządzasz czasem pracy, a tym samym ograniczasz koszty i optymalizujesz zatrudnienie.

DOŚWIADCZENIE

Aplikacja ePlanneR.pl powstała w oparciu o wieloletnią praktykę w zakresie zarządzania czasem pracy. Dzięki niej możesz liczyć na wsparcie najlepszych ekspertów.

BEZPIECZEŃSTWO

Jesteśmy sprawdzonym dostawcą. Gwarantujemy dostępność oprogramowania, aktualizacje i kopie zapasowe.