ePlanneR

Rozliczanie nadgodzin

Kontrola godzin dodatkowych

Planowanie pracy pod wymiar, a następnie zlecanie nadgodzin w ePlanneR pozwala na uzyskanie bieżącej, pełnej kontroli nad ich ilością. System umożliwia zlecanie pracy dodatkowej zarówno przez przełożonego jak i zdalne wnioskowanie przez pracownika.

W korporacjach szczególnie przydatną cechą ePlanneR jest to, że praca w nadgodzinach może być wnioskowana poprzez pracownika. Przełożony często nie wie, kiedy praca w nadgodzinach jest niezbędna, a jeśli pracownik złoży o nią elektroniczny wniosek – ma pełną kontrolę kiedy i w jakiej ilości się odbędzie.

zlecanie nadgodzin na grafiku

wydruk papierowego wniosku

Wnioski pracowników

powiadomienia na email

Klasyfikacja nadgodzin

ePlanneR automatycznie klasyfikuje godziny dodatkowej pracy według bieżących przepisów Prawa Pracy, dzięki czemu użytkownik ma pełną informację o rodzaju nadgodzin (dobowe 50%, 100% czy średniotygodniowe).

System pozwala też na uruchomienie na poziomie firmy indywidualnych odstępstw od aktualnej klasyfikacji (np. soboty/niedziele zawsze 100%, reguly według przepisów z KP 2002r itp.)   

automatyczna klasyfikacja

dobowe / średniotygodniowe

reguły firmowe klasyfikacji

Odbiory lub wypłata nadgodzin

Rozliczanie nadgodzin

ePlanneR pozwala, aby praca dodatkowa mogła być rekompensowana odbiorami nadgodzin, oznaczana do wypłaty na koniec miesiąca/okresu lub przenoszona na następny okres rozliczeniowy (za zgodą pracownika).

Dodatkowe funkcje pilnują nadgodzin na dniach wolnych od pracy, aby w pierwszej kolejności były rekompensowane dniami wolnymi.

 

Odbiory nadgodzin

Zarówno z inicjatywy pracownika jak i pracodawcy.

Oznaczenia do wypłaty

Wypłacanie nadgodzin dobowych na koniec miesiąca, a średniotygodniowych na koniec OR.

Nadgodziny w dni wolne

Pełna kontrola nadgodzin w dni wolne.

Export nadgodzin

Korzystając ze strony zgadzasz się z Polityką prywatności
Rozumiem